hfhjk.JPG
Vítejte na stránkách chovatelské stanice
Německých ovčáků

Diamond deLuxe

Chovatelská stanice Diamond deLuxe byla založena 22.2.2016. Její zakladatelkou se stala fenka Lenny ze Zelené úžlabiny. Měla jsem to štěstí, že jsem natrefila na úžasnou fenu, která se do mého srdce zapsala nejen svým pracovním nasazením, ale také svou osobností. Lenny je pro mě krásná fena se sytým pigmentem, ušlechtilou hlavou a pěkným výrazem.
Na cvičák jsme začaly chodit asi od 3. měsíce a dostaly jsme se tak až na dráhu sportovní kynologie kde jsme dosáhly krásných výsledků jak na poli závodním tak i zkouškovém. Ostatně více najdete na stránkách.
Německý ovčák je pro mě plemeno milované už od malička, pro svoji krásu, všestrannost, pracovitost a inteligenci. Na prvním místě se v chovu snažíme o zdraví a povahu, na druhém pak exteriér. Ideální je obojí, ale pro nás je důležité zachovat pracovní linii i do dalších generací, aby cíloví zájemci o štěňátka měli jednodušší práci a hlavně radost z té práce. Proto budeme pečlivě vybírat krycí psy.
Majitelé štěňátek se zavazují, poskytovat na vyžádaní informace o našich odchovech. Koupí štěňátka pro nás starost o ně nekončí.

Na závěr bych chtěla poděkovat několika lidem, kteří mi pomohli se založením vlastní chovatelské stanice, ať už jejich podporou, poskytnutím důležitých rad a informací, nebo zkušenostmi z dlouholetého chovu.(Dáša Šajnerová, Lucka Baumruková, Martin Prauzek)
IMG_1001.JPG

______________________________________

.
.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one