Kvalitních značek na našem trhu je více. Pokud bych měla některé doporučit, pak bych jmenovala:
Arden Grange Dog Weaning/Puppy
Kvalitní velmi chutné hypoalergenní krmivo vhodné pro kojící feny a feny od 5. týdne březosti a štěňata od 2.- 8. týdne. Přizpůsobené hladiny bílkovin 32.0%, tuků, vitamínů a minerálů pro období největšího růstu štěňat a pro náročné období březích a kojících fen.Obsahuje klubní výživu a látky na podporu imunity.
First Mate High Performance
Špičkové vysoce stravitelné granule pro pro štěňata, březí a kojící feny a psy ve vysoké zátěži. Posiluje imunitní systém, pomáhá dosáhnout ideálního osvalení.Podpora kloubního systému. Bílkoviny: 32% (živočišných 73%, rostlinných 27%)
First Mate Pacific Ocean Fish Puppy
Špičkové hypoalergenní granule pro štěňata,březí a kojící feny a psy v zátěži. Úspěšně pomáhá při léčbě kožních problémů,alergií,problémů s trávením,podporuje imunitu. Bílkoviny: 28% (87% živočišného původu - sleď, 13% rostlinného původu - brambory)
Brit Care Puppy All Breed Lamb & Rice
Hypoalergenní krmivo pro štěňata všech plemen od 4. týdne do 12. měsíce stáří. Krmivo je vhodné také pro kojící a březí feny. Vyvážené vysoce stravitelné superprémiové krmivo, respektuje speciální nároky štěňat od odstavu a nezatěžuje trávicí trakt. Proteiny 32 %